Nowości w Mergado

Artykuł opublikowany 29.08.2019

Zbliża się koniec lata i w związku z tym mamay dla Was kilka nowinek. Co zmieniło się w Mergado i  w jaki sposób ułatwi Wam to pracę? Czytajcie w dzisiejszym artykule.

Co nowego?

Jedną z najnowszych aktualizacji jest ulepszona funkcja śledzenia produktów na które nakładane są reguły. Nową funkcję prezentujemy razem ze zmianami w interfejsie strony Produkty. Dzięki temu, każdy produkt zyskuje kartę ułatwiającą jego aktywację, a także możliwość przeglądu wszystkich mian powstałych w wyniku zastosowania reguł.

Funkcja śledzenia produktu.

Ulepszono także regułę konfiguracji parametrów UTM - można teraz ustawić jako element docelowy, do którego będą przypisywane parametry UTM. Reguły tego typu utworzone przed updatem utrzymają swój obecny kształt (czyli paramentr UT pozostanie taki jak Mergado go przypisało)

Dodatkowo funkcja grupowo przypisująca wartości została zaktualizowana i dodana do wyrażeń regularnych. W prawej kolumnie można teraz użyć numerowanych odniesień wstecz, odnoszących się do tekstu i wyłapujących wyrażenia regularne w lewej kolumnie.

 

Przykład reguły Zastępowanie wartości w trybie wyrażeń regularnych.

Pojawiły się także małe zmiany kosmetyczne na stronie Produkty. Nowością jest nowa ikona umożliwiająca utworzenie reguły dla wybranych produktów.

Widok zmiany na stronie Produkty.

Dalsze zmiany w Mergado

  • Trawją też prace nad optymalizacją pracy AI w sytuacjach, gdy przeglądarka internetowa wysyła zapytania do naszego serwera w tle.
  • Przyspieszyliśmy czas wdrażania reguły Grupowe Nadpisanie 10 krotnie. ( W praktyce czas wdrażania reguły zmniejszył się z 1+ godz do 5-10 min.)
  • Mergado może teraz współpracować z formatami:
  1. Geizhals.at CSV🇦🇹
  2. 2Performant CSV🇷🇴
  3. Google Zakupy/Merchant dla Węgrier i Rumunii 🇭🇺🇷🇴

Mergado wzbogaciło się także o nową regułę odnoszącą się do importu pliku danych. Więcej informacji na ten temat już niebawem, a tymczasem opowiedzcie nam jak podobają Wam się zmiany w Mergado.

 

Czytaj dalej:

Udoskonalaj swoją reklamę graficzną z nowym Feed Image Editorem

Aplikacja Feed Image Editor jest jeszcze bardziej przejrzysta i intuitywna. Dzięki przeprowadzonym zmianom tworzenie zdjęć produktów jest prostsze a ich wygląd atrakcyjniejszy. Jesteś ciekawy jakie nowości wprowadziliśmy do aplikacji? Zapraszamy do lektury!  

14.02.2019

Ceneo.pl oraz Microsoft ogłosiły współpracę. Cel tej kooperacji jest ambitny. Planowane jest wykorzystanie rozwiązania przetwarzania w chmurze Azure oraz rozwinięcie mechanizmów sztucznej inteligencji. Dzięki temu Ceneo.pl, chce ulepszyć kluczowe procesy operacyjne.

27.03.2019

Dodaj komentarz