RESHOPPER, NAJWIĘKSZE HANDLU TARGU W CZECHACH

Artykuł opublikowany 04.02.2020

Targi to świetny sposób na nawiązanie nowych kontaktów a także zaprezentowanie firmy szerzej publiczności.

W Mergado dobrze o tym wiemy i właśnie dlatego, zdecydowaliśmy się wziąć udział w Reshopper- największych czeskich targach e-handlu.

Harmonogram wydarzenia był bogaty, na 3 scenach odbywały się prelekcje, dzięki którym odwiedzający mogli poznać nowości z branży.

Reshopper Specials

Dodatkowym ukłonem w stronę odwiedzających stronę była także strefa konsultacji. Była to specjalna strefa znajdująca się w samym centrum wystawy.

W przestrzeni tej, przy indywidualnych stanowiskach mieli swoje stanowiska się wielcy czeskiego e-commerce. Dzięki temu goście mogli skorzystać z  bezpłatnej konsultacji z zakresu marketingu, prawa a także automatyzacji operacji swojego e-sklepu.

 

Mergado jest dla Was!

My także postanowiliśmy poświęcić targi na spotkania z Wami. Stoisko Mergado przekształciliśmy w salę treningową, an ktorej nasi specjaliści mogli spotkać się z Wamii porozmawiać o Waszych problemach w związku z korzystaniem z naszej aplikacji.

Z tego co widzieliśmy bardzo Wam się to podobało, a i nam sprawia dużo przyjemności interakcja z Wami.

Czy wiecie, że macie możliwość skorzystać z naszych porad każdego dnia, nie tylko w dni targów? Odwiedźcie nasze forum, albo napiszcie do nas, a zorganizujemy spotkanie podczas ktorego rozwiejejmy wszystkie Wasze wątpliwości.

Dlaczego warto?

Targi dają możliwość zyskania nowej perspektywy, a także nauczenia się czegoś nowego. Polecamy Wam wzięcie w nich udziału, to co zyskacie będzie bezcenne!

Dajcie nam znać czy byliście kiedyś na czeskich targach RESHOPPER.

Chcielibyśmy poznać Waszą opinię na ich temat.

Czytaj dalej:

Mergado Fest to coroczna impreza na którą zjeżdzają sie osobistości czeskiego e-commerce. W tym roku gościliśmy wielu rewelacyjnych speakerów z kraju i zagranicy.

20.09.2019
Targi E-commerce Berlin.

Kiedy o 2 rano usłyszałam dźwięk budzika, zaczełam się zastanawiać, czy warto było kłaść się spać. Wiedziałam jednak, że nie był to zły pomysł, poniewaz czekała nas nie lada wyprawa. Razem z kolegami z zespołu wybieramy się na E-commerce Berlin Expo.

25.02.2019
targi eHandlu w Krakowie

Mergado jest obecne na rynku Polskim od paru miesięcy, a ponieważ nasza działalnosć oscyluje wokoł ecommerce, nie mogło nas zabraknąć na Targach eHandlu w Krakowie.

24.04.2019

Dodaj komentarz