Rok 2021 w Mergado. Podsumuj z nami pracowity rok

Artykuł opublikowany 03.01.2022

Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu, wracamy z minionego roku. Dużo zrobiliśmy. Mergado jest bogatsze o wiele nowych funkcji, mówi po węgiersku i jest na kilku międzynarodowych targach.

2021 był rokiem nowych funkcjonalności, ekspansji i edukacji społeczności

W tym roku w Mergado nie brakowało kamieni milowych i ciekawych nowości. Chodź z nami, aby zobaczyć największe z nich:

 • Nasi programiści pracowali w 2021 roku. Wydali 23 wersje i ulepszyli narzędzie o ważne funkcje, takie jak Oneliner, nowe paski informacyjne, wybór, widok tabeli lub szereg dodanych formatów.
 • Z sukcesem uruchomiliśmy Mergado w języku węgierskim i przygotowaliśmy 5 webinariów dla węgierskich użytkowników w ciągu roku.
 • Staliśmy się częścią E-commerce Hungary, E-commerce Croatia i partnerem platformy Kaufland.de.
 • Naszym czytelnikom przygotowaliśmy 322 artykuły w 11 językach.
 • Zrealizowaliśmy 26 filmów dla fanów interaktywnych treści dla MergadoTV i 25 podcastów dla MergadoToGo.
 • W tym roku życzyliśmy sobie trochę więcej wydarzeń offline. Jesienią pojechaliśmy do Warszawy na Expo 21 - Targi e-trade, do Zagrzebia w Chorwacji na konferencję Cro Commerce, przegapiliśmy też ShopCamp w Pradze. Zorganizowaliśmy również własny MeetUp w Brnie.
 • Nie pozostawaliśmy w tyle za wsparciem. W 2021 r. nasze wsparcie rozwiązało ponad 7500 zapytań ku zadowoleniu użytkowników.
 • Do Mergado Store stopniowo dodaliśmy kolejne przydatne aplikacje, które są doceniane przez e-kupujących i specjalistów od marketingu. Znajdziesz wśród nowych aplikacji Translating Parrot, Scraping Camel, Kvinono, Ordelogy Mini, PPC Wolf i świeżą Ordelogy KeyWords.
 • Udało się też Mergado Pack – modul WooCommerce pobrało ponad 2000 użytkowników.
 • Przeszkoliliśmy ponad 860 uczestników z podstaw Mergado, aplikacji i równiarek workshopu.
 • Do roku 2022 jsme si nadělili i nowy system certyfikacji. Zobacz, jak działają kategorie Gold, Silver i Bronze Partner.

   

Mergado życzy Wam udanego roku 2022.

Może Cię również zainteresować:

Targi to świetny sposób na nawiązanie nowych kontaktów a także zaprezentowanie firmy szerzej publiczności. Właśnie dlatego w Mergado, zdecydowaliśmy się wziąć udział w Reshopper- największych czeskich targach e-shandlu.

04.02.2020

Targi E-Handlu to największa impreza e-commerce w Europie Środkowej. Wystawcy z Polski i nie tylko oferują swoje usługi, informacje oraz cały wachlarz inspiracji, aby pomóc e-sklepom w osiągnięciu sukcesu. W tym roku zespół Mergado po raz pierwszy zdeycydował się zaprezentować swoje usługi. Dowiedzcie się czego nauczyło nas to doświadczenie.

04.11.2019

Mergado Fest to coroczna impreza na którą zjeżdzają sie osobistości czeskiego e-commerce. W tym roku gościliśmy wielu rewelacyjnych speakerów z kraju i zagranicy.

20.09.2019

Dodaj komentarz