Świętuj Dzień Kobiet z Mergado

Artykuł opublikowany 06.03.2019

Już w piątek Dzień Kobiet. Jest to świetna okazja aby celebrować wszystkie Panie, ale także dobry moment na zwiększenie rozpoznawalności twojego e-shopu.

Jaka jest geneza święta Kobiet?

W Polsce dzień ten jest kojarzony przede wszystkim z czasami PRL-u, ale święto to sięga początków XX wieku. W 1910 roku Międzynarodówki Socjalistyczne w Kopenhadze, zdecydowały uczcić sufrażystki walczące o równouprawnienie i tak oto rozpoczeła sie tradycja dnia celebracji Płci Pięknej.

Do dziś święto Kobiet jest jednym z ważniejszych dni w polskim kalendarzu i jednym ze sposobów świętowania Dnia Kobiet jest wręczanie Paniom drobnych podarunków.

Co Polacy kupują na Dzień Kobiet?

Wielu mężczyzn wybiera tradycyjne upominki takie jak kwiaty czy słodycze, ale młodsze generacje często sięgają po prezenty związane z zainteresowaniami Pań. Wachlarz produktów do wyboru jest szeroki, zależący od preferencji konkretnej Pani. Do bardziej oczywistych wyborów zaliczamy kosmetyki do pielęgnacji ciała lub makijażu, perfumy czy biżuterie, ale z roku na rok pomysły na podarek stają się coraz bardziej oryginalne. Dla Pań zainteresowanych wycieczkami w góry idealnym prezentem może być termos, a dla Pani lubiacej wysiłek fizyczny świetnym upominkiem jest wypad do parku trampolin.

W sytuacji kiedy spectrum prezentów kupowanych na dzień kobiet jest tak ogromne, mamy dla was świetną wiadomość –  jest to idealny moment aby zareklamować swój asortyment i świętować Dzień Kobiet razem ze swoimi klientami.

Mergado pomoże ci zareklamować produkty

Aby zwiększyć rozpoznawalność sklepu oraz zachęcić klientów do odwiedzenia waszej witryny użyjcie aplikacji Mergado i Edytora Obrazów Feedu. Mergado pomoże Ci manipulować feedem produktowym, a Edytor Obrazów Feedu umożliwi ci dodanie do zdjęć tekst lub obrazy graficzne zachęcające do zakupienia twoich produktów jako prezentów dla świętujących 8 marca Pań.

Święta takie jak Dzień Kobiet, Walentynki i inne to rewelacyjny moment na reklamę i podniesienie obrotów sklepu. Nie przegap tej okazji i zaplanuj akcję marketingową już dziś!

Dodaj komentarz