Targi E-Handlu Warszawa 2019

Artykuł opublikowany 04.11.2019

Targi E-Handlu to największa impreza e-commerce w Europie Środkowej. Wystawcy z Polski i nie tylko oferują swoje usługi, informacje oraz cały wachlarz inspiracji, aby pomóc e-sklepom w osiągnięciu sukcesu. W tym roku zespół Mergado po raz pierwszy zdeycydował się zaprezentować swoje usługi. Dowiedzcie się czego nauczyło nas to doświadczenie.

Mergado w Polsce

Mergado pojawiło się na polskim rynku niespełna rok temu. Od tego czasu stale powiększa się grono naszych użytkowników, dlatego postanowiliśmy wyjść im na spotkanie. Na naszym stoisku można było dowiedzieć się wszystkiego o Mergado.

Mieliście do nas wiele pytań. Chcieliście dowiedzieć się więcej o popularnych funkcjach Mergado czy jak działa Mergado w mediach społecznościowych (głównie z Google Ads), jednak najpopularniejsze były pytania o aplikacje, poszerzające jego funkcjonalność.

 

Doświadczenia Mergado

Biznes rozwija się dynamicznie i w ostatnich latach bardzo ważne było osiągnąć określoną rozpoznawalność w internecie, jednak nic nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz. Aby efektywnie prowadzić działania promocyjne, trzeba działać wielokanałowo, dlatego bardzo cieszymy się, ze mogliśmy Was poznać, dowiedzieć się więcej o waszych problemach i odnieść się do nich. 

Do zobaczenia w kwietniu na targach w Krakowie. 

Może Was zainteresować:

targi eHandlu w Krakowie

Mergado jest obecne na rynku Polskim od paru miesięcy, a ponieważ nasza działalnosć oscyluje wokoł ecommerce, nie mogło nas zabraknąć na Targach eHandlu w Krakowie.

24.04.2019
Targi E-commerce Berlin.

Kiedy o 2 rano usłyszałam dźwięk budzika, zaczełam się zastanawiać, czy warto było kłaść się spać. Wiedziałam jednak, że nie był to zły pomysł, poniewaz czekała nas nie lada wyprawa. Razem z kolegami z zespołu wybieramy się na E-commerce Berlin Expo.

25.02.2019
Fotoreportaż: Targi Reshoper oczami Mergado

W tym tygodniu miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń marketingowych w Republice Czeskiej - Reshoper. Nie mogło nas tam zabraknąć. Przeczytaj jak oceniamy targi e-commerce i jak przebiegał Reshoper.

01.02.2019

Dodaj komentarz