Powierz tłumaczenie swojego automatycznego źródła aplikacji Translating Parrot

Artykuł opublikowany 27.07.2021

Chcesz zaistnieć za granicą ze swoim e-sklepem? Zwróć uwagę na nową aplikację Translating Parrot. Jego główną domeną jest automatyczne tłumaczenie plików XML i CSV, których będziesz potrzebować w swoim sklepie, lokalnym rynku lub systemie reklamowym. Zobacz, jak łatwo z nim pracować.

Przygotuj e-sklep na zagranicznych klientów

Ekspansja poza rynek krajowy zaczyna się bezbłędnie feedem, który należy następnie przetłumaczyć na język kraju docelowego. Potrzebujesz tłumaczenia feedu nie tylko na potrzeby sklepu internetowego, ale także dostępu do lokalnych porównywarek lub rynku.

W aktualnej wersji aplikacji przetłumaczysz feed w tej kombinacji językowej:

  • czeski
  • słowacki
  • polski
  • węgierski
  • niemiecki
  • angielski

Jak pracuje appka Translating Parrot?

  • Aplikacja przekłada XML i CSV feed na wymagany język docelowy. Możesz skorzystać z tłumaczenia automatycznego (praca nad sztuczną inteligencją) lub zdefiniować tłumacza ręcznego.
  • Pierwszy tłumaczenie powstaje w kilka godzin, a jego aktualizacje już działają szybciej.
  • Translating Parrot tłumaczy nowe produkty automatycznie podczas normalnej regeneracji kanału XML w Mergad. Możesz również przetłumaczyć więcej kanałów w e-sklepie.

Z aplikacji skorzystasz również, jeśli reklamujesz się za pomocą czeskiego e-sklepu na słowackiej Heurece lub odwrotnie. Uniemożliwi to Heurece dawanie i wyświetlanie opisu produktu.

Jak postępować przy tłumaczeniu feedu z Translating Parrot:

1. Ustaw słownik, których chcesz użyć do tłumaczenia - możesz wybrać między słownikami automatycznymi lub zdefiniowanymi przez użytkownika (działają podobnie do zasady edycji zbiorczych  w Mergado).

2. Utwórz tłumacza i ustaw słownik, którego chcesz użyć do tłumaczenia. Następnie wybierz, który wybór produktów i element pliku danych, które chcesz przetłumaczyć. Zwykle konieczne jest przetłumaczenie 3-5 elementów. Musisz więc stworzyć taką samą liczbę kompilatorów - każdy dla jednego elementut.

3.Tłumaczenie ma miejsce, gdy zasady są stosowane podczas regenerację feedu w Mergado, tzn. każde dwie godziny.

 

Czy interesuje Cię możliwość automatycznego tłumaczenia z Translating Parrot? Wypróbuj 10 dni gratis i Ordelogy, która tworzy aplikacje, pomoże Ci to skonfigurować.Skontaktuj się z konsultantem Martinem Čtvrtníčkiem.

Może Cię również zainteresować:

Znaki wodne w reklamach już Ci nie będą przeszkadzać. Feed Image Editor pozwala im zniknąć.

Czy jesteś również e-kupującym, który spędza dużo czasu na usuwaniu znaków wodnych podczas tworzenia zdjęć produktów do reklamy? To niepopularne zadanie pomoże ci ponownie rozwiązać aplikacja Feed Image Editor. Dzięki niej usuniesz znaki wodne za pomocą kilku kliknięć, a Twoje zdjęcia będą wyglądały bez zarzutu.

17.05.2022
Uzyskaj lepszą orientację w projekcie. Nowa aplikacja Fox Data + wyświetli niestandardowe pulpity nawigacyjne dla Twojego e-sklepu

W Mergado Store zostaje uruchomiona nowa aplikacja. Monitorowanie produktów znacznie ułatwi e-kupującym i marketerom, którzy wolą wszystkie dane w jednym miejscu. Przedstawiamy CI, praktyczną nadbudowę Mergado oraz pomocnika w kontroli doboru projektów lub elementów, nowość Fox Data+.

10.05.2022
Blending Bull od podstaw: Jak w praktyce korzystać z aplikacji?

Poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje aplikacja Blending Bull. W pierwszej części naszego inteligentnego przewodnika dowiesz się jak utworzyć źródło danych i znajdziesz  sposób na jego interfejs. W drugim artykule pokażemy, w jaki sposób aplikacja ułatwi Ci pracę podczas zwykłych operacji e-sklepowych.

21.04.2022

Dodaj komentarz