Powierz tłumaczenie swojego automatycznego źródła aplikacji Translating Parrot

Chcesz zaistnieć za granicą ze swoim e-sklepem? Zwróć uwagę na nową aplikację Translating Parrot. Jego główną domeną jest automatyczne tłumaczenie plików XML i CSV, których będziesz potrzebować w swoim sklepie, lokalnym rynku lub systemie reklamowym. Zobacz, jak łatwo z nim pracować.

Przygotuj e-sklep na zagranicznych klientów

Ekspansja poza rynek krajowy zaczyna się bezbłędnie feedem, który należy następnie przetłumaczyć na język kraju docelowego. Potrzebujesz tłumaczenia feedu nie tylko na potrzeby sklepu internetowego, ale także dostępu do lokalnych porównywarek lub rynku.

W aktualnej wersji aplikacji przetłumaczysz feed w tej kombinacji językowej:

  • czeski
  • słowacki
  • polski
  • węgierski
  • niemiecki
  • angielski

Jak pracuje appka Translating Parrot?

  • Aplikacja przekłada XML i CSV feed na wymagany język docelowy. Możesz skorzystać z tłumaczenia automatycznego (praca nad sztuczną inteligencją) lub zdefiniować tłumacza ręcznego.
  • Pierwszy tłumaczenie powstaje w kilka godzin, a jego aktualizacje już działają szybciej.
  • Translating Parrot tłumaczy nowe produkty automatycznie podczas normalnej regeneracji kanału XML w Mergad. Możesz również przetłumaczyć więcej kanałów w e-sklepie.

Z aplikacji skorzystasz również, jeśli reklamujesz się za pomocą czeskiego e-sklepu na słowackiej Heurece lub odwrotnie. Uniemożliwi to Heurece dawanie i wyświetlanie opisu produktu.

Jak postępować przy tłumaczeniu feedu z Translating Parrot:

1. Ustaw słownik, których chcesz użyć do tłumaczenia - możesz wybrać między słownikami automatycznymi lub zdefiniowanymi przez użytkownika (działają podobnie do zasady edycji zbiorczych  w Mergado).

2. Utwórz tłumacza i ustaw słownik, którego chcesz użyć do tłumaczenia. Następnie wybierz, który wybór produktów i element pliku danych, które chcesz przetłumaczyć. Zwykle konieczne jest przetłumaczenie 3-5 elementów. Musisz więc stworzyć taką samą liczbę kompilatorów - każdy dla jednego elementut.

3.Tłumaczenie ma miejsce, gdy zasady są stosowane podczas regenerację feedu w Mergado, tzn. każde dwie godziny.

 

Czy interesuje Cię możliwość automatycznego tłumaczenia z Translating Parrot? Wypróbuj 10 dni gratis i Ordelogy, która tworzy aplikacje, pomoże Ci to skonfigurować.Skontaktuj się z konsultantem Martinem Čtvrtníčkiem.

Może Cię również zainteresować:

Czy musisz edytować problematyczne feedy? Dzięki aplikacji Blending Bull teraz jest to łatwe

Czy podczas marketingu borykasz się z nietypowymi formatami plików danych? A może po prostu wprowadzasz proste zmiany i nie chcesz drogiego edytora? Skorzystaj z nowej wersji aplikacjBlending Bull, które wzbogaciliśmy o przydatne funkcje do edycji feedów XML i CSV.

29.11.2021
Użyj Feed Image Editor, aby powiększyć obrazy o niskiej rozdzielczości

Jednym z najczęstszych problemów, jakie napotykasz podczas reklamowania się w porównywarkach, jest niska rozdzielczość zdjęć produktów. Trzeba było szukać zdjęć zastępczych, aby uniknąć odrzucenia produktów z powodu niewystarczających rozmiarów zdjęć.

26.05.2021
Ulepsz e-sklepy w WooCommerce i PrestaShop dzięki nowościom w pakiecie Mergado

W ostatnich tygodniach wydaliśmy wersję 2.4 dla platform WooCommerce i PrestaShop. Pojawił się w nich szereg funkcji widżetu Heureka Customer Verified oraz możliwość automatycznego wysyłania zwrotów dla Google Analytics. Dowiedz się więcej.

27.11.2020

Dodaj komentarz